BIMEP 2015

je jednodnevna sportsko-rekreacijska manifestacija, organizirana povodom Dana Međimurske županije (30.4), Svjetskog dana zdravlja (7.4.) i Dana planeta Zemlje (22.4.).

Ove godine se slavi jubilarnih 10 godina održavanja ove manifestacije, što je odličan pokazatelj da se radi o vrlo jakom domaćem i međunarodnom događaju, koji svake godine privuče tisuće sudionika.

Početak BIMEP-a je u nedjelju 19. travnja s početkom u 9:00h i trajati će sve do18:00h. Uključenje na manifestaciju će se naplaćivati simboličnih 5,00 kn. Sudionici će prolaziti kroz punktove, koji se nalaze duž cijele županije.

Punktovi će se nalaziti u:

Donjem Kraljevcu, Svetoj Mariji, Donjoj Dubravi, Kotoribi, Prelogu, Orehovici, Čakovcu, Pušćinama, Macincu, Gornjem Mihaljevcu, Lopatincu, Štrigovi, Svetom Martinu na Muri, Murskom Središću, Domašincu i Podturnu.

Za svakog sudionika je osigurana prigodna diploma, kao suvenir na ovu manifestaciju.