Pobjedom na MFSR žena u Mačkovcu, ekipa USR Sport za sve Mala Subotica uz još 4 međimurske ekipe (Strahoninec, Dunjkovec, Mursko Središće i Mačkovec) ostvarila je pravo učestvovanja na državnom natjecanju, koje se ove godine održava u Vukovaru, 05.11.2016.
Festival se održava pod visokim pokroviteljstvom predsjednice Republike Hrvatske, Kolinde Grabar Kitarović. Očekuje se prijava 40- ak ekipa iz cijele Hrvatske, a natjecanja će se održati u 6 sportsko-rekreativnih disciplina.
Domaćin natjecanja je Udruga za sport i rekreaciju ‘”Top sport’’ Vukovar, a drugi dan nakon natjecanja, svim sudionicama, ponuđena je mogućnost razgledavanja kulturnih i memeorijalnih lokaliteta grada Vukovara, uz stručnog vodića.

Suorganizator natjecanja je HSSR ‘”Sport za sve’’, a pokrovitelji su:
Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović
Hrvatski olimpijski odbor
Županija vukovarsko-srijemska
Grad Vukovar
Zajednica sportskih udruga grada Vukovara
Turistička zajednica grada Vukovara.

Ljiljana Šipuš