Nogometna škola “SPARTAK” Mala Subotica organizira

BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR MLAĐIH UZRASTA “S P A R T A K 2014”

Mjesto odigravanja: Školska sportska dvorana OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica

Datum i vrijeme:

27.12. 2014.(subota)

U-10 LIMAČI (rođ. 2004. i mlađi) – popodne

U-14 PIONIRI (rođ. 2000. i mlađi) – prijepodne

28.12. 2014.(nedjelja)

U-8 POČETNICI (rođ. 2006. i mlađi) – popodne

U-12 PIONIRI (rođ. 2002. i mlađi) – prijepodne

Dođite i uveličajte ovaj turnir te sportskim navijanjem bodrite mlade snage sobočkog nogometa.

Raspored natjecanja:

U-8

15:15

Spartak 1 – Rudar

15:29

Sloga 2 – Omladinac (NSR)

15:43

Sloboda VŽ 1 – Međimurje 2

15:57

Sloga 1 – Međimurec (DP)

16:11

Sloboda VŽ 2 – Sveti Martin

16:25

Međimurje 1 – Zelenko

16:39

Spartak 1 – Omladinac (NSR)

16:53

Rudar  – Sloga 2

17:07

Sloboda VŽ 1 – Sloga 1

17:21

Međimurje 2 – Međimurec (DP)

17:35

Sveti Martin – Spartak 2

17:49

Međimurje 1 – Varaždin

18:03

Spartak 1 – Sloga 2

18:17

Rudar – Omladinac (NSR)

18:31

Sloboda VŽ 1 – Međimurec (DP)

18:45

Međimurje 2 – Sloga 1

18:59

Sloboda VŽ 2 – Spartak 2

19:13

Zelenko – Varaždin

19:27

¼ finale  1.A – 2.B           a

19:41

¼ finale  2.A – 1.B           b

19:55

¼ finale  1.C – 2.D           c

20:09

¼ finale  2.C – 1.D           d

20:23

½ finale   b – c

20:37

½ finale   a – d           

20:51

Utakmica za 3.mjesto

21:05

finale

U-10

SKUPINA  A
1. ŠN „Rudar“ 1 – Mursko Središće.
2. Nk „Omladinac“ – Novo selo Rok.
3. NŠ „Sloga“ 2 – Čakovec.
4. NK „Polet“ – Pribislavec.
SKUPINA  B
1. NŠ „Spartak“- Mala Subotica.
2. ŠN „Strahoninec“ – Strahoninec.
3. ŠN „Rudar“ 2 – Mursko Središće.
4. NK „Šenkovec“ – Šenkovec.
SKUPINA  C
1. ŠN „Sloboda“ –  Varaždin.
2. NŠ „Sloga“ 1 – Čakovec.
3. NK „Nedelišće“ – Nedelišće.
4. NK „Trnava“ – Goričan.
SKUPINA  D
1. ŠN „Sveti Martin“ – Sveti Martin na Muri.
2. NŠ „Prelog“ – Prelog.
3. „Plastometalik“  – Mala Subotica.

 

 

U-12

 

07:30

Sloga 1 – Rudar 2

07:44

Omladinac(NSR) – Međimurec 1

07:58

Spartak  1 – Rudar 1

08:12

Drava (DM) – Sloga

08:26

Sveti Martin – Spartak 2

08:40

Sloboda VŽ – Međimurski lepi dečki

08:54

BSK – Zelenko

09:08

Prelog – Međimurec 2

09:22

BSK – Sloga 1

09:36

Zelenko – Rudar 2

09:50

Spartak 1 – Omladinac (NSR)

10:04

Rudar 1 – Međimurec 1

10:18

Sveti Martin – Drava (DM)

10:32

Spartak 2 – Sloga 2

10:46

Sloboda VŽ – Prelog

11:00

Međimurski lepi dečki – Međimurec 2

11:14

BSK  -Rudar 2

11:28

Zelenko – Sloga 1

11:42

Spartak 1  – Međimurec 1

11:56

Rudar 1 – Omladinac (NSR)

12:10

Sveti Martin – Sloga 2

12:24

Spartak 2 – Drava (DM)

12:38

Sloboda VŽ – Međimurec 2

12:52

Međimurski lepi dečki – Prelog

13:06

¼ finale  1.A – 2.B                    a

13:20

¼ finale  2.A – 1.B                    b

13:34

¼ finale  1.C – 2.D                    c

13:48

¼ finale  2.C – 1.D                    d

14:02

½ finale      b-c

14:16

½ finale      a-d

14:30

Utakmica za 3.mjesto

14:44

finale

U-14

SKUPINA  A
1. NŠ „Sloga“ 1- Čakovec.
2. NŠ „Prelog“ – Prelog.
3. NK „Nedelišće“ – Nedelišće.
4. ŠN „Strahoninec“ – Strahoninec.
5. Međimurski  lepi dečki.
SKUPINA  B
1. NŠ „Sveti Martin“ – Sveti Martin na Muri.
2. NŠ „Spartak“ – Mala Subotica.
3. NK „BSK“ – Belica.
4. NŠ „Sloga“ 2 – Čakovec.
5. Nk „Trnava“ – Goričan.