Udruga sportske rekreacije «SPORT ZA SVE» Mala Subotica aktivno se uključila u provođenje projekta „Rukovođenje i upravljanje za zdravlje u lokalnoj zajednici“ (ZDRAVE ŽUPANIJE), a pogotovo u prioritet nedovoljna tjelesna aktivnost. U sklopu provođenja kampanje „Povezani zdravljem“, u kojoj je Međimurska županija  koordinator teme mjeseca rujna – REKREACIJA I TJELESNA AKTIVNOST rekreativci iz Male Subotice pripremili su za svoje članove kao i za sve ostale mještane šest aktivnosti u koje će biti uključeno oko 600 sudionika svih uzrasta – od vtićkih mališana, učenika, studenata, poljoprivrednika i radnika pa do umirovljenika. Već u subotu, 06.09.08., na sada već tradicionalnim 3. Sobočkim igrama, sudjelovalo je više od 150 natjecatelja iz 12 udruga, klubova i sportskih društava, od njih 16, koliko ih djeluju u Maloj Subotici. Na igralištu NK Spartaka svoje predstavnike imali su DVD M. Subotica, Ekološka udruga „Sveti Rok“ Benkovec, Ekološka udruga „Vrba“ Jurčevec, Karate klub,  KUU Zvon, Malonogometni klub, NK Spartak, Podružnica umirovljenika,  Stolnoteniski klub, Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata, Udruga mladih i USR Sport za sve. Natjecatelji su po lijepom sunčanom vremenu imali prilike pokazati svoje umijeće u disciplinama  TRčANJE U VREćI ZA PAROVE, VISEćA KUGLANA, PIKADO, RUŽĐENJE KURUZE, GAĐANJE LOPTICOM, ALKA U TAčKAMA i  BACANJE JAJETA.Opširnije na www.sportzasve.hr, a galeriju slika možete pogedati ovdje.