Povodom Dana općine Mala Subotica, udruga sportske rekreacije „SPORT ZA SVE“ Mala Subotica, u suradnji s Atletskim klubom „MEĐIMURJE“ Čakovec i pod pokroviteljstvom općine Mala Subotica, održala je 3. UTRKU OPĆINE MALA SUBOTICA.

06. srpnja 2019. godine s početkom u 18,00 sati kod Osnovne škole Tomaša Goričanca započela je dječja utrka. Trka na stazama od 3,4 km i 7,3 km startala je u 18,30 sati. Među rekordnih preko 200 trkača najbrži su bili Martina Bezek (TK Rudar Mursko Središće) i Andrej Hladnik (AK Varaždin) na 7,3 km, a na kraćoj dionici za građane najbolji su bili domaćini Ana Goričanec i Martin Toplek (NK Spartak Mala Subotica). Učesničke medalje dobili su svi sudionici, a uz pomoć brojnih sponzora startni paketi bili su pripremljeni za sve trkače. Medalje su bile osigurane u svim kategorijama.

Rezultati dječje utrke:

Vrtić – dječaci: 1. Karlo Gavez 2. David Sečan 3. Dino Huić