Povodom Dana općine Mala Subotica, Lovačko društvo „Prepelica“ Mala Subotica pod pokroviteljstvom općine Mala Subotica, organizira  4. TRADICIONALNI KUP OPĆINE MALA SUBOTICA-LOVNO STRELJAŠTVO  „TRAP“.

Natjecanje će se održati  u ponedjeljak 25.06.2018. godine na civilnom strelištu lovačkog društva „Prepelica“ Mala Subotica u Palovcu, Čakovečka 73.  Početak takmičenja predviđen je za 9:00 h. Pravo nastupa imaju svi lovci sa važećim oružnim listom. Ekipu čine  tri (3) strijelca koji pucaju 1x 15 meta. Za natjecatelje su osiguran pehari u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji   te prijelazni pehar za pobjedničku ekipu.

Redoslijed prijave je ujedno redoslijed nastupa. Trening na streljani u Palovcu održati će se u petak sa početkom u 17:00 h i subotu sa početkom 16:00 h.  Naknada po strijelcu iznosi 20,00 kn.

Prijave i informacije: Bukal Franjo  091/5349354

e mail:ls.medjimurske@hls.t-com.hr

Predsjednik L.D. Prepelica Mala Subotica:

Franjo Bukal