Turnir odgođen za idući tjedan zbog kiše!
Povodom Međunarodnog dana obitelji, Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Mala Subotica i ove godine organizira tradicionalni turnir u odbojci na pijesku za obitelji. Pravo nastupa imaju ekipe (obitelji) koju sačinjavaju majka, otac i dijete do 15 godina starosti, bez obzira na spol, a igra se prema rekreativnim pravilima. Sada već tradicionalni 8. Sobočki obiteljski turnir u odbojci na pijesku održati će se u nedjelju, 15.5. 2011. godine, u 15 sati, na odbojkaškom igralištu kraj pruge u ulici Braće Radića u Maloj Subotici.

Prijaviti se mogu obitelji iz cijelog Međimurja, a i šire, na mob. 098/951-0987 (Valentin Šipuš). Turnir se održava pod pokroviteljstvom općine Mala Subotica, a tri prvoplasirane obitelji biti će nagrađene peharima. Pozivamo sve one koji vole rekreaciju, druženje i odbojku na pijesku da u nedjelju dođu u Malu Suboticu te u ugodnom okruženju aktivno provedu vrijeme sa svojom obitelji.