Mladen Matić u ime firme Auto otpad Grandy iz Strelca novi je kupac parcele površine 7.453 kvadratnih metara smještene u Zoni poduzetništva Mala Subotica. Vrijednost izlicitirane parcele iznosi 819.830,00 kuna, a sukladno odluci Općinskog vijeća koja se odnosi na kupce sa područja domicilne općine, Grandy je stekao pravo umanjenja cijene za 20%. Nominalna cijena kupljene nekretnine time iznosi 655.864,00 kuna, koje će kupac otplatiti na dvanaest rata. Načelnik općine Josip Šegović istaknuo je kako je iznimno zadovoljan rasprodajom parcela, i samim time što je kupac ponovno iz općine Mala Subotica. Sljedeća javna dražba za kupnju parcela održat će se posljednji petak u mjesecu, 27. ožujka 2009. godine u 10.00 sati. Ukoliko želite licitirati, potrebno je do 26. ožujka uplatiti jamčevinu u iznosu od 15.000,00 kuna.