U nedjelju 23. siječnja komisija u sastavu Dragutin Trupković, tajnik Vatrogasne zajednice Međimurske županije, Dejan Horvat i Mladen Jelenić, dopredsjednik i član predsjedništva u Vatrogasnoj zajednici područja općina Belica – Mala Subotica – Orehovica izvršili su godišnje bodovanje rada vatrogasnih društava u spomenutoj zajednici.

DVD Mala Subotica je skupila najviše bodova 2.574. Na drugom mjestu su vatrogasci iz Gardinovca sa 2.441 bodova, DVD Držimurec-Strelec osvojio je 1.824, DVD Vularija 1.559, DVD Podbrest 1.353, DVD Belica 1.213, DVD Palovec 1.204, DVD Sveti Križ 1.188, DVD Štefanec 888 bodova, dok se DVD Orehovica nije odazvala bodovanju.   Boduje se s 14 elemenata, od masovnosti društva, opremljenost, osposobljenosti, preko vatrogasnih intervencija, natjecanja do ispravnosti vatrogasne opreme, radnih aktivnosti, vođenja knjiga i vatrogasne preventive.
Poslije bodovanja u Držimurec –Strelcu u novim prostorijama DVD-a održana je završna sjednica zajednice gdje su se pročitali rezultati bodovanje te se je napravio osvrt na prošlogodišnji rad zajednice. Sjednici su uveličali i načelnik općine Orehovica Franjo Bukal, načelnik općine Belice Zvonimir Taradi te zamjenica načelnika općine Mala Subotica Danica Glad.