Odbojkaška ekipa "Mi tri" iz Male Subotice za koju su boje branila poznata nogometna braća Šegović Igor, Srećko i Emanuel pobijedila je na 2. Memorijalnom turniru u odbojci na pijesku "Dino Glad", u organizaciji KUU-a Lafra iz Turčišća. Na turniru u Turčiću sudjelovalo je dvadeset ekipa koja su bila razvrstana u četiri skupine iz kojih je po dvoje ekipa izborilo plasman u završnicu. U finalu su završile ekipe iz Općine Mala Subotica – "Mi tri" predvođeni Igorom, Srećkom i Emanuelom Šegovićem iz Male Subotice te "Udruga mladih Držimurec-Strelec 1" za koju su igrali Luka i Jurica Tizaj, Ivan Lacković i Dejan Lovrenčić.

Prvi set dobila su braća Šegović, a u drugom su preokrenuli dečki iz Udruge mladih. U tom setu je zbog ozljede prsta igru napustio Luka Tizaj, a zamijenio ga je Dejan Lovrenčić. Uspjeli su izjednačiti na 1-1 u setovima, ali su braća Šegović ubacila u višu brzinu i osvojila turnir. U utakmici za treće mjesto, Maratonci su pobijedili Purgere. (Foto: Iva Mihalic)

Više slika s turnira pogledajte na portalu eMedjimurje.hr.

Braća Šegović iz Male Subotice pobjednici 2. Memorijalnog turnira u odbojci na pijesku „Dino Glad“