U petak, 7. siječnja novoosnovana Udruga mladih Štefanec organizirala je svoj prvi turnir u popularnoj igri belotu. Prijavilo se 22 para koji su uz to doveli i svoje navijače pa se broj svih sudionika popeo i do 70 ljudi. Nakon teške i zanimljive borbe te uzbudljvog finala pobjedu su odnijela braća Krešimir i Ivan Fučko iz Ivanovca. Domaću štefansku čast i jedini ženski par na turniru su obranile sestre Jasmina i Martina Korent, dok su treće mjesto zauzeli Ivan Fodor i Saša Pojer iz Ivanovca.
Svim pobjednicima organizatori su podijeli novčane nagrade te se zahvalili sponzorima Kavana Bijela ruža, Kavani Kocka, Pizzeriji Šut te svim ostalima koji su na bilo koji način pomogli oko organizacije turnira. Od agilnog predsjednika Udruge mladih Matije Pavlekovića saznali smo da planiraju i daljnje ovakve i slične aktivnosti.