Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata općine Mala Subotica organizirala je za svoje članove  tečaj informatike. Tečaj traje 3 tjedna, a nastava se odvija utorkom i četvrtkom ,po dva školska sata, u večernjim satima u prostorijama OŠ Tomaša Goričanca u Maloj Subotici. Da je inicijativa pala na plodno tlo pokazuje tridesetak prijavljenih kandidata, a uz branitelje na tečaj su se mogli javiti i ostali zainteresirani mještani.Valja spomenuti potez Enesa Bekteševića, učitelja informatike u OŠ Tomaša Goričanca, koji  tečaj vodi bez naknade, što je u ovo krizno vrijeme zaista rijetko.

Polaznici su se upoznali s osnovama rada računala, Wordom i Excelom te internetom. Već nakon prvih sati svi su bili jako zadovoljni naučenim, a pogotovo stoga što više neće morati gnjaviti djecu kada budu željeli nešto napraviti na računalu ili pak jednostavno prosurfati internetom. (Tekst i snimke: Valentin Šipuš)

Branitelji su ponovno sjeli u školske klupe

Enes Bektešević (stoji) besplatno vodi tečaj

Velik interes za tečaj