Proteklog tjedna članovi udruge "Sport za sve" bili su jako vrijedni pa su održali akcije uređenja mjesta i naših sportskih terena. Ispred općinske zgrade posađeno je cvijeće, što vjerujemo da su svi mještani primijetili, jer je uloženo puno truda, kao i svaki puta do sad. Iz udruge kažu: "Sadnju cvijeća,  2- 3 puta godišnje, te uređenje cvijetnih gredica provodimo u suradnji sa Mjesnim odborom i Općinom, te je to vid zahvalnosti za naše manifestacije koje Mjesni odbor i Općina podržavaju. Općinski načelnik Vladimir Domjanić počastio nas je pićem, jer jer bilo prilično vruće i osvježenje je dobro došlo. Ne mogu, a da ne dodam svoje mišljenje, da bi Općina bila puno ljepše uređena kad bi naš ''model''  uređenja mjesta preuzele i ostale općinske udruge, kojih ima jako, jako puno. Kada bi članovi svake udruge uredili samo uži okoliš svog sjedišta sve bi bilo urednije i ljepše, a za to treba odvojiti samo malo slobodnog vremena i puno dobre volje. Svaka čast izuzecima!"

Uredili su i naše sportske terene, gdje su se u subotu odvijali ''Susreti dobrih susjeda''. Sve je pokošeno, očišćeno i uređeno. Moramo napomenuti da su i gosti primijetili uređenost terena, a obitelj Novak (vlasnici START-a) financijski su pomogli oko radova na nadstrešnici. Udruga im se zahvaljuje, a zahvaljuju i OŠ Tomaš Goričanec na pomoći kod košnje trim staze. (Tekst: Ljiljana Šipuš, foto: Valentin Šipuš)