Kulturno umjetnička udruga “ZVON” pozive sve udruge s područja Općine Mala Subotica da se uključe u već tradicionalnu manifestaciju DAN ZAHVALE ZA PLODOVE ZEMLJE koja će se održati u nedjelju, 06. listopada 2019. Na sastanku sa Udrugama održanom 05.09.2019. godine dogovoreno je da ove godine prikupljena sredstva od prodaje kolača i drugih prehrambenih proizvoda ostaju Udrugama koje će sudjelovati u manifestaciji za njihov rad i djelovanje.

I ove godine će se održati izbor za “Najbolši zdigani kolač”, “Najbolšu žganicu” i “Najbolši liker” gdje se u svakoj kategoriji mogu prijaviti Udruge i pojedinci koji su članovi Udruga. Također priređujemo “Jesenske špelancije” stoga molimo Udruge da prijave ekipe za natjecanje, prva 3 mjesta osvajaju nagrade. Sve Udruge koje žele sudjelovati u manifestaciji trebaju se prijaviti najkasnije do subote, 05. listopada na župni ured / mail adresu zvonmalasubotica@gmail.com / Facebook stranicu KUU ZVON ili MARIJI JELENIĆ (099 1945 283) te izvršiti uplatu u iznosu 100,00 kn za kotizaciju.