Polufinale kupa Međimurskog nogometnog saveza, 17:00 sati: Graničar Kotoriba – Spartak Mala Subotica i Dinamo Palovec – Mladost Prelog
Spartak iz Male Subotice u posljednje vrijeme prosipa bodove u sudačkim nadoknadama te će trener morati poraditi na zadržavanju koncentracije cijelu utakmicu, ukoliko žele nešto napraviti kod hrvatskog četvrtoligaša iz Kotoribe, koji je dobio motiv nakon nedjeljnog preokreta protiv Poleta iz Pribislavca. Više u nastavku.

Graničar Kotoriba – Spartak Mala Subotica   U susretu koji se igra u Kotoribi domaći Graničar je favorit u susretu sa Spartakom. Graničar je član 4. HNL i trenutno je na drugom mjestu s četiri boda zaostatka za vodećim Nedeljancom. Da su Kotoripčani u dobroj formi potvrđuje nedjeljna pobjeda nad Poletom iz Pribislavca 2:1.   No Graničar je nedavno poražen u gostima u Slakovcu kod Slobode s čak 4:0, a i kod kuće su iznenađujuće poraženi prije mjesec dana od Plitvice 1:2. Mogu očito odigrati i jako dobro i jako loše. S druge strane gost Spartak član je 1. MNL gdje trenutno zauzima 6. poziciju.

Više pročitajte na portalu eMedjimurje.hr.

Susjedni klubovi, Spartak iz Male Subotice i Dinamo iz Palovca današnjim pobjedama imaju priliku za ponovni susret u finalu kupa Međimurja nakon 2006. godine