Drugi dan proslave Dana općine Mala Subotica protiče u nogometnom raspoloženju. U 10.30 na igralištu Jagodišće, Nogometnog kluba Spartak igraju se utakmice mlađih uzrasta između NK Spartaka i NK Dinamo Palovec. Od 13.30 sati na rasporedu je općinski nogometni turnir ekipa nogometnih klubova sa područja općine Mala Subotica uz veteransku ekipu selekcije općine. Od 21 sati na rasporedu je velika fešta u legendarne Gustafe i bend Vlade Kalembera Comete. Više pod opširnije.

10,30 sati – igralište Jagodišće – nogometna utakmica mlađih uzrasta POčETNICI: NK „Spartak“ – NK „Dinamo“ Palovec13,30 – 19,30 sati – igralište Jagodišće – općinski nogometni turnir ekipa nogometnih klubova Općine Mala Subotica(NK „Dinamo“ Palovec, NK „Spartak“ Mala Subotica, NK „Omladinac“ Držimurec-Strelec, NK „Jadran“Štefanec, NK „EKO“ Sveti Križ, reprezentacija veterana Općine Mala Subotica) Dvije skupine po tri ekipe: Skupina A – nositelj skupine NK „Spartak“ Mala Subotica (A1)Skupina B – nositelj skupine NK „Dinamo“ Palovec (B1) 13,30 sati – utakmica skupine A između ekipa A1 NK “Spartak“ – A2 NK „Jadran“14,30 sati – utakmica skupine B između ekipa B1 NK “Dinamo“ – B2 NK „EKO“15,30 sati – utakmica skupine A između ekipa A3 NK „Omladinac“ – A1 NK “Spartak“16,30 sati – utakmica skupine B između ekipa B3 veterani Općine – B1 NK “Dinamo“17,30 sati – utakmica skupine A između ekipa A2 NK „Jadran“ – A3 NK „Omladinac“18,30 sati – utakmica skupine B između ekipa B2 NK „EKO“ – B3 veterani Općine *20,00 sati – MEGA koncert – velika fešta uz svirku grupe "GUSTAFI" u postavljenom šatoru u centru Male Subotice, aostatak večeri uz «Gustafe» za zabavu će se pobrinuti grupa "COMETE".