Prenosimo vijest o donaciji s weba www.nk-spartak.hr: "Uskrsnu nedjelju iskoristili smo za zahvalu dragim donatorima Nogometne škole „ Spartak“. Naime već smo mnogo puta pisali o dobrim rezultatima koji su postignuti ove zime pa su tako naš dobar rad prepoznali i uvijek nam dragi sponzori i donatori. Firma Plastometalik  i Tihomir Vlašić poklonili su komplet od dvanaest lopti za trening najmlađih polaznika Nogometne škole.

Vrijednost  donacije iznosi 1.100 kuna. Zahvaljujemo gospodinu Tihomiru Vlašiću i firmi Plastometalik iz Male Subotice na ovoj jako vrijednoj donaciji. Isto tako zahvaljujemo obitelji Hrustek Zdenke i Stjepana na donaciji kompleta štucni. Ova donacija je vrijedna cca. 300 kuna. Izvršni odbor Nogometne škole „Spartak“ i polaznici Nogometne škole još jedanput zahvaljuju donatorima na vrijednim darovima. Potrebe za opremom su svakim danom sve veće zbog stalnog rasta broja polaznika pa tako molimo sve dobre ljude, donatore, sponzore da nam pomognu u nabavi još opreme za treninge, lopti i dresova.