Natjecateljske sezone 2010./2011. trojac iz prve ekipe Stolnoteniskog kluba Mala Subotica već drugu godinu zaredom u II. županijskom stolnoteniskoj ligi osvojio je prvo mjesto. Najviše zasluga za ovaj odličan uspjeh imaju igrači i članovi kluba Ivica Pongračić – ćiro, Ladislav Škvorc – Slavi te najmlađi član tima Nino Nikola Bašek. Dečki su zauzeli prvo mjesto uz score od 14 pobjeda, 4 neriješena rezultaat i bez ijednog poraza.

STK Mala Subotica ima još dvije ekipe koje se natječu u 5. stolnoteniskoj ligi. Okosnica druge ekipe, Branko Krčmar, Saša Škvorc, Danijel Škvorc te uz pomoć Tomislava Horvata i Valentina Škvorca osvojila je ove godine 4. mjesto lige. Treća ekipa STK-a Mala Subotica za koju igraju Kristijan Pintarić, ujedno i predsjednik kluba, Božidar Križarić, Antonio Dodlek, Nikola Vranović te Kristijan Jabuka sezonu je završila na 8. mjestu.