I ove godine u Maloj Subotici održane su 4. sobočke igre u sklopu županijskog programa ''Rukovođenje i upravljanje za zdravlje u lokalnoj zajednici'', po projektu malosubotičke udruge Sport za sve ''Animacija tjelesne aktivnosti u društvenoj zajednici''. Na terenu nogometnog igrališta Jagodišće poslijepodne u subotu, 12. rujna okupili su se članovi udruga i klubova iz naselja Mala Subotica, kako bi se natjecali u raznim disciplinama, a pritom i družili. Kao i obično, od 18 udruga nisu se svi odazvali igrama, no oni koji su došli natjecali su se u osam disciplina. Disciplina koja je privukla najveći broj gledatelja je zasigurno Alka u tačkama. Najbolja ekipa bila je ekološka udruga Vrba Jurčevec, drugo mjesto osvojio je organizator Sport za sve, dok je treća bila eko udruga Sveti Rok iz Benkovca. prve tri ekipe u svakoj disciplini bile su osigurane diplome, dok su ukupni pobjednici nagrađeni peharima. Sve slike pogledajte na portalu eMedjimurje.hr.