Godišnju skupštinu održala je i Ekološka udruga Vrba Jurčevec iz Male Subotice na kojoj je prisustvovalo pedesetak članova i gostiju. Od aktivnosti protekle godine predsjednik Zlatko Zadravec – Bajt proširenje i sanaciju postojeće bare, sadnju zelenog bilja i uzdržavanje zelenih površina, dogradnju barake sa pomoćnim objektom u koji su smjestili kuhinju te velik broj ostalih aktivnosti na koji su se aktivno odazivali članovi Vrbe.

Od Plana rada za ovu godinu izdvojili su izgradnju dječjeg igrališta, izgradnju šetnice i uređenje okoliša bare, organizaciju Plesnjaka, uređenje unutrašnjosti barake sa keramikom, rješavanje priključka na vodu, organizaciju jurčevske vuzmenke, jurčevskog prošćenja i proslavu 1. maja kao i ostale aktivnosti.

Skupštini su osim članova prisustvovali i Ivica Mesarić, predsjednik Mjesnog odbora Male Subotice te članovi ostalih udruga sa područja općine Mala Subotica. (Foto: Denis Posavec – Chufta)