Obilježavanje Dana zahvale za plodove zemlje u župi Mala Subotica održano je prve nedjelje mjeseca listopada. Ispred Župne crkve u Maloj Subotici svoje štandove sa raznim vrstama kruha, kolača i ostalim plodovima zemlje i darovima jeseni izložili su članovi KUU „SOBOčANCI“, KUU «ZVON», Dječji vrtić «Potočnica» Mala Subotica, OŠ Tomaža Goričanca Mala Subotica, PŠ Držimurec-Strelec, Udruga sportske rekreacije «Sport za sve» Mala Subotica, Udruga žena «Palovčanke», Udruga umirovljenika Mala Subotica, žene iz Držimurca i Strelca, Puhački orkestar općine Mala Subotica i žene iz Svetog Križa. Kao i prijašnjih godina organizator ove manifestacije bila je Kulturno umjetnička udruga ZVON iz Male Subotice.

Nakon jutarnje mise, blagoslov plodova prirode obavio je vlč. Đuro Vukalović, a veliki broj okupljenih žitelja općine Mala Subotica s zanimanjem je razgledao lijepo uređene i bogato ukrašene štandove pune raznih dobrota što su ih pripremile vrijedne članice i članovi okupljenih udruga.

Više pročitajte i fotografije pogledajte na Sportzasve.hr.

Fotografije također možete pogledati u našoj galeriji.