Povodom dana Međimurske županije, u utorak, 29. 04.  organiziran je  humanitarni malonogometni turnir u organizaciji Međimurske županije. Turnir se odigrao u dvorani Osnovne škole Mala Subotice sa prisutstvom 9 ekipa. Glavni cilj turnira bio je prikupljanje novčanih sredstava za pedijatrijski odjel županijske bolnice u čakovcu, točnije za kupnju gastroskopa. Prvi dan akcije prikupljeno je 9.000.00 kn, od potrebnih 120.000.00 kn. Turnir je odigran na ispadanje po kup sistemu, sa jednim pretkolom te izravnim ulaskom pobjednika u četvrtfinale, polufinale i na kraju finale. Pobjednik turnira bila je domaća ekipa Udruga dobrovoljaca i veterana domovinskog rata – ogranak Mala Subotica. Domaći dečki su u finalu bili bolji od ekipe Gospodarstvenika Međimurske županije. Rezultat finala bio je 1:1 te su obje ekipe pristupile izvođenju šesteraca. Uz odlične izvođače šesteraca, valja spomenuti i odličnog vratara domaće ekipe Dejana Držanića koji je  dva put obranio udarac Ivana Štefičara te tako doveo ekipu do prvog mjesta. Za ekipu UDVDR Male Subotice igrala je uigrana četvorka iz  malonogometne ekipe Fortuna (Mladen Anderlin, Bojan Jančec, Darko Lončarić, Marijan Taradi – Pajo), koji su bili potpomognuti sljedećim igračima: Enes Bektešević, Dejan Držanić, Branko Juras, Darko Palatinuš, Vlado Pintar, Renato Podvezanec,  Bojan Požgaj, te Valentin Šipuš. Ekipu je vodio novoizabrani predsjednik udruge Josip Halić. Pehare prvoj trojci turnira podijelio je međimurski dožupan Mladen Križaić.

Evo i rezultata:
Pretkolo