Budući da tvrtka HAIX obuća d.o.o. prilikom preseljenja tvrtke  mora dostaviti točnu adresu, načelnik predlaže da  se ulica u produžetku postojeće Dravske (prema Orehovici) zove Dravska, dok bi se  prva ulica desno zvala Gospodarska. Ujedno napominje da je dobivena zamolba tvrtke HAIX obuća d.o.o. da se novoimenovana Gospodarska ulica zove  po direktoru spomenute tvrtke – Haimlerova ulica. Na spomenuti prijedlog vijećnik Šipuš napominje da je praksa u Republici hrvatskoj da se imena  ulice većinom dobivaju po pokojnim zaslužnim osobama, a svakako smatra da ako nas Franz Haimler u budućem periodu nečime zaduži  podržava da ulica po njemu dobije ime. Zlatko Dominić predlaže da se prije donošenja bilo kakve odluke trebao konzultirati VMO Mala Subotica. Prijedlog da se ulice zovu Gospodarska i Dravska, već, postojeća, jednoglasno je prihvaćen te se ulice u naselju Mala Subotica Zoni poduzetništva na k.o. Mala Subotica tako i imenovati.