Poglavarastvo općine Mala Subotica odlučilo je ove godine nagraditi dva najbolja studenta sa područja općine novčanom nagradom od 1,500.00 kuna po osobi. Načelnik općine Josip Šegović naglasio je kako je od krucijalne važnosti da se studenti motiviraju te da su oni pogled u svjetlu budućnost naše općine. Ines i Sanjin obratili su se svim studentima koji su došli na potpisivanje stipendijskih ugovora, dajući im do znanja koliko je važno obrazovnje. Ines Šafarić rođena je 19. travnja 1983. godine, te trenutno živi u Držimurcu. Srednješkolsko obrazovnje započela je i završila u čakovečkoj Općoj gimnaziji, da bi 2001. godine krenula na Filozofski fakultet u Zagrebu, smjer kroatistika i fonetika koji je završila kao najbolja u klasi. 2006. godine započela je poslijediplomski sveušilišni doktorski studij lingvistike, a danas radi na odsjeku za fonetiku Filozofskog fakulteta u Zagrebu. Dobitnica je brojnih nagrada i priznanja među kojima su i četiri diplome sa državnog natjecanaj Lidrano, rekorovu nagradu za rad Imena, prezimena, nadimci i obiteljski nadimci u selu Piškorovec, nagradu Najstudent Međimurja za 2005. godinu, priznanje završetkom finale izbora Top stipendije, te 2008. stipendiju od Zaklade „prof. Zlata Bartl“. Sanjin Nestić rođen 27. prosinca 1985. godine, trenutno živi u Maloj Subotici.  isto odlični student koji je prošle godine dobio priznanje Josip Lončar za najbolji ostvareni uspjeh četvrtke godine njegovog (prosjek ocjena 5.0) smjera Automatika na Fakultetu elektrotehnike i računarstva. Smjer Automatika podrazumijeva upravljanje robotima, proizvodnim pogonima, tehničkim sustavima i slično. Njegov plan je da diplomira ove godine u mjesecu lipnju.