Prekrasno vrijeme poslužilo nas je i još više uljepšalo dugo planirani izlet. U nedjelju, 10.10., autobus sa 50 – tak rekreativaca, svih dobi, uputilo se iz Male Subotice prema Krapini, gdje smo posjetili Muzej krapinskih neandertalaca. Put kroz muzej, uz pratnju vodića bio je fenomenalan, na samom početku pogledali smo dokumentarni video zapis, a nakon toga krenuli u obilazak muzeja, gdje je trebalo putem pažljivo pratiti vodića, zapise odnosno datume na podu muzeja, eksponate na zidovima, podovima, plafonu, razne karte, te video zapise.

Još pod dojmovima ''kako je nastao svijet'', krenuli smo prema Kumrovcu, do muzeja Staro selo, te razgledali etno selo, prisjetili se prića iz djetinjstva, a mlađe generacije upoznali sa nekadašnjim načinom života, koji je njima nezamisliv bez ''facebooka''.

Više slika pogledajte i pročitajte na Sportzasve.hr.