Općinski načelnik Općine Mala Subotica temeljem članka 96. Zakona o prostornom uređenju (”Narodne novine” broj 153/13 i 65/17) objavljuje

JAVNU RASPRAVU

o Prijedlogu V. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Mala Subotica –

Prijedlog plana

Javni uvid u Prijedlog V. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Mala Subotica- (u daljnjem tekstu Prijedlog plana) trajat će 10 dana, od 26. rujna do 05. listopada 2018. godine. Javno izlaganje o Prijedlogu plana održat će se 01. listopada (ponedjeljak) 2018. godine  u  09:00 sati, u prostorijama Općine Mala Subotica (Glavna 29a, Mala Subotica).

Poziva se javnost – sudionici u javnoj raspravi, da temeljem izlaganja i uvida u izloženi materijal svoje prijedloge i primjedbe na Prijedlog Plana, osim na javnom izlaganju, bilo upisom u knjigu javnog uvida ili u pisanom obliku, dostave najkasnije do 05. listopada 2018. na adresu Općine Mala Subotica. Primjedbe koje nisu čitko potpisane s adresom predlagatelja ili su dostavljene poslije zakazanog roka, neće se razmatrati. Izloženi materijal može se vidjeti radnim danom od 09,00 do 14,00 sati u prostorijama Općine Mala Subotica, Glavna 29a, Mala Subotica, mrežnim stranicama Općine Mala Subotica te mrežnim stranicama Zavoda za prostorno uređenje Međimurske županije.

Općinski načelnik Općine Mala Subotica

Valentino Škvorc, dipl. ing. geoteh.

OBRAZLOŽENJE

ODREDBE -integralne