Karate klub Međimurje organizirao je međunarodni turnir Euro Grand Prix Međimurje – Croatia 2011. koji je okupio 350 natjecatelja iz 46 klubova iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije, Austrije i Hrvatske. Prema riječima Adriana Marciuša svoj su dolazak najavili čak i Egipćani, no zbog financijske situacije su odustali.

Najuspješniji i najbrojniji klub na natjecanju bio je KK Nedelišće koji je osvojio prvu nagradu od 350 eura. Drugo mjesto osvojila je Mala Subotica, a oni su dobili nagradu od 200 eura. Treće mjesto podijeli su Rijeka i Koprivnica, a za to je poziciju nagrada bila 100 eura. Domaćin je zauzeo peto mjesto u ukupnom poretku. Iako su blagdani pred nama karatisti Međimurja najavljuju nastupe u Karlovcu, Podsusedu, Samoboru, a u veljači planiraju nastup u Srbiji.