Dana 14. veljače u Ivancu gradu sjedištu križarskih vitezova Ivanovaca održano je regionalno natjecanje klubova sjeverozapadne Hrvatske. Na natjecanju su nastupili i natjecatelji Karate kluba Mala Subotica i odlično se borili. Filip Novak je u kategoriji učenika -34 kg osvojio 1. mjesto pomevši svu konkurenciju ispred sebe. Karlo Logožar je bio 3. u teškoj kategoriji učenika nakon što je u prvoj borbi izgubio od finalista. Na natjecanju su nastupili i Nikola Jankaš, Vivien Horvat, Mateja Magdalenić i Ivan Habula koji su se dobrim borbama izborili za 4. mjesta te Siniša Horvat. Na natjecanju su nastupili svi klubovi sjeverozapadne hrvatske od Daruvara do Krapine što mnogo govori o kvaliteti samog natjecanja i još više o odličnim rezultatima našeg kluba koje smo tamo postigli.