Ove su subote 3. studenog 2012. bili na natjecanju Zlatni dukat Slavonije u Đakovu gdje su naše karatistice Maria Murković i Antonija Ružić pomele sve protivnice.

 

Maria Murković je osvojila 1. mjesto i zlatnu medalju u kategoriji mlađih kadetkinja do 45 kilograma te u svom prvom nastupu u kategoriji kadetkinja do 47 kilograma također je uzela zlato. Antonija Ružić je u kategoriji učenica do 32 kilograma u 3 pobjede slavila sa zlatom pobjedivši jednu svoju protivnicu rezultatom 9-0 u samo 20 sekundi što je jako rijetko. Na natjecanju je nastupio i Mihael Sirc te osvojio srebro u kategoriji učenika do 38 kilograma. Moram naglasiti da su se Mihael i Antonija zbog nepostojanja mlađih kategorija natjecali s natjecateljima od 10 i 11 godina mada oni imaju tek 9. Natjecanju je prisustvovalo 250 natjecatelja iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine. U tijeku su upisi u Karate klub Mala Subotica pa ako ste zainteresirani javite se na tel.0981602210 trener Tomislav Magdalenić ili 098632335 predsjednik Vladimir Logožar.