I ove godine se na Belici održao tradicionalni malonogometni noćni turnir u organizaciji  NK „BSK“ Belica. Kroz turnir je prodefiliralo tisuću ljudi, a odigrano je više od 60 utakmica u seniorskoj i veteranskoj kategoriji. U finalu seniora Kavana Kocka je pobijedila ekipu Magić sa rezultatom 3:2, dok je u veteranskom finalu PGV bio bolji od Mladih nada. Organizatorima sve pohvale za danonoćnu angažiranost oko turnira, a sucima za fer i korektno suđenje. Kavana Kocka za koju su igrali većinom igrači MNK Mala Subotica, na turniru je izgubila u skupini od Metal Team, te neriješeno odigrala sa Kavanom San. Igrači koji su igrali na Belici za Kavanu Kocka:  Stjepan Jalšovec – čepa, Mihael Janković – Mimi, Goran Križaić, Josip Fažon – Jozo, Marko Hruško – Hrule, Filip Murković  – File, Mateo Vrbanec – Cia, Denis Halić – Šuker, Dejan Lovrenčić – Lovro, Dražen Mlinarić i voditelj ekipe Igor Halić. Više slika pogledajte na portalu eMedjimurje.hr.