Raskršće Glavne ulice te Braće Radić i Ulice Alojzije Stepinca u Maloj Subotici mjesto je na kojem se gotovo svaki tjedan događaju nesreće. Otkako je poduzeće HAIX d.o.o preselilo pogon u zonu poduzetništva,u vrijeme odlaska i dolaska radnika na posao nastaje totalni prometni kolaps na istom raskršću. – Bilo bi potrebno napraviti zaobilaznicu kraj groblja u poduzetničku zonu, a na raskršću napraviti rotor. Za početak bi bila dovoljna prometna regulacija u kritično vrijeme – predložila je vijećnica Đurđa Horvat. Načelnik Vladimir Domjanić zna za taj veliki problem te je obećao će za ŽUC-om obaviti potrebne razgovore kako bi riješio situaciju. Zasada se planira dodatno pojačati horizontalna i vertikalna signalizacija, a rješenje je očito još jedan u nizu kružnih tokova, kao najsigurnije opcije. Kako bismo ispitali mišljenje mještana Općine Mala Subotica, otvorili smo i anketu kako bi bilo najbolje riješiti ovaj problem.