Danas s početkom u 17.00 sati u Centru za kulturu čakovec održat će se 6. županijska smotra koreografiranog folklora „Med Murom i Dravom“. Organizator smotre je KUU „Veseli Međimurci“ čakovec, dok su glavni pokrovitelji Zajednica HKUU Međimurske Županije i Grad čakovec . Na današnjoj smotri odabire se  predstavnik Međimurske županije za državnu smotru koreografiranog folklora koja će se također održati u čakovcu u listopadu ove godine. Kulturna umjetnička društva i udruge koja će danas nastupiti u čakovcu su KUD „Mihovljan“, KUU „Zvon“ Župne zajednice Mala Subotica, KUD „Donji Vidovec“, KUU „Zasadbreg“, KUD „Dr. Vinko Žganec“ Vratišinec, KUU „Seljačka Sloga“ Nedelišće i KUU „Veseli Međimurci“ čakovec.