Folklorna i tamburaška sekcija KUU „Zvon“ župne zajednice Mala Subotica gostovala je u petak, 20.03.2009. u Lendavi u sklopu 350. godišnjice dolaska franjevaca u čakovec u projektu „Grad čakovec se predstavlja Općini Lendava“. Folkloraši i tamburaši su se predstavili sa 2 spleta međimurskih pjesama i plesova: „Dok ja dojdem v Međimurje“ i „Ne povem nit ne smem“. Osim Zvona, slovenskoj publici predstavili su se i pjevački zbor Josip Štolcer Slavenski te županijski tamburaški orkestar „Stjepan Bujan Stipić“.

 
Izabrano vodstvo KUU „Zvon“

Na konstituirajućoj sjednici Upravnog odbora KUU“Zvon“ župne zajednice Mala Subotica održanoj 06.03.2009. izabarani su dopredsjednik, tajnik i rizničar Udruge za naredne 2 godine. Za novog  dopredsjednika Udruge jednoglasno  je izabran Valentino Škvorc. Tajnica Udruge i nadalje je Đurđica Jančec, a funkcija rizničara opet je povjerena Marini Juras. Obzirom na pozamašni plan rada i aktivnosti za 2009. godinu Upravni odbor je započeo sa pripremama organizacije tradicionalne godišnje priredbe za Bijelu nedjelju koja će se održati 19.04.2009. godine u športskoj dvorani OŠ Mala Subotica.