Vidljivo uzbuđenje bilo je u nedjelju na licima članova Kulturno-umjetničke udruge Zvon koji su bili oduševljeni kad je masa ljudi napunila sportsku dvoranu u Maloj Subotici te odala poštovanje i došla na njihov koncert. Koncert je po prvi puta održan u školskoj dvorani, umjesto u Domu kulture, zbog radova na adaptaciji i velikom projektu cjelokupnog uređenja Doma kojeg financiraju općina i Ministarstvo kulture. Koncert je započeo pjesmom i koreografijom „Dok ja dojdem v Međimurje“, da bi ga nastavila recitacijom „Zbudi se“ Marta Novak. Na koncertu su nastupili brojni izvođači i gosti, Dječji vrtić Potočnica, Marko Blažona i Josipa Andrašec recitirajući pjesmu „Snoboki“, cimbulaši, Vis „Farangaši“ mali i veliki tamburaši i folkloraši, te dramska skupina koja je izvela scenski prikaz Nade Janković „Hote k mej!“. Kasnije je nastupio Josip Mihaljević sa tamburašima izvevši Tulipani su črljeni, Tino Jelenić na cimbulama odsvirao pjesmu „Blijedi mjesec“, te Lovro Sabol i tamburaši koje su uz ples popratili mali folkloraši, da bi koncert završio programom „Po Prigorju“ u izvedbi folkloraša i tamburaša.