Kulturno umjetnička udruga "Zvon" župne zajednice priređuje u nedjelju, 19.04.2009. tradicionalni godišnji koncert "Bijela nedjelja" koji će se održati u športskoj dvorani OŠ Mala Subotica s početkom u 15 sati. Predstavit će se sve sekcije Udruge, od dječjeg folklora preko tamburaša do dramske sekcije. Na programu su pjesme i plesovi Međimurja, Prigorja, Brdovca i Ražanca, dramska sekcija će izvesti predstavu Nade Janković "Hote k mej", tamburaši osim što će pratiti folkloraše, samostalno će se predstaviti sa solistom Josipom Mihaljevićem te će po prvi puta nastupiti cimbulaši koji djeluju u sklopu škole cimbula koju vodi Zvjezdan Marković. Gosti koncerta su dječji vrtić "Potočnica" Mala Subotica i vokalno instrumentalni sastav "Faringaši". Dođite i uživajte u dječjoj razigranosti, bogatstvu hrvatskog foklora, pjesmi, plesu, nošnji i budite dio tradicije koju članovi Udruge "Zvon" vjerno čuvaju i prenose na mlađe naraštaje!