članice ekipe USR SPORT ZA SVE Mala Subotica ostvarile su još jedan fantastičan uspjeh. Na 7. Hrvatskom festivalu sportske rekreacije žena, koji je u subotu (12.11.2011.) održan u Maloj Subotici osvojile su drugo mjesto i naslov vice prvakinja Hrvatske. Time su rekreativke iz M. Subotice po treći put ostvarile identičan uspjeh na ovom značajnom natjecanju i ponovno potvrdile da spadaju u sam vrh hrvatske rekreacije.

Natjecanje je, pod visokim pokroviteljstvom predsjednika RH Ive Josipovića, održano u sportskoj dvorani OŠ Mala Subotica, a nastupilo je 300 žena u 30 ekipa  iz 17 hrvatskih gradova i općina.

Uspješni organizator natjecanja bili su UŽ PALOVčANKE iz Palovca i Međimurski savez sportske rekreacije Sport za sve, a suorganizatori su bili Hrvatski savez sportske rekreacije Sport za sve i Hrvatski olimpijski odbor. Natjecanje je održano pod pokroviteljstvom Međimurske županije i općine Mala Subotica.

Više pročitajte i fotografija pogledajte web stranici USR "Sport za sve".