Na nedavno održanoj Vrtićkoj olimpijadi u čakovcu nastupili su i mali olimpijci iz Dječjeg vrtića Potočnica iz Male Subotice. Tridesetak mališana dalo je sve od sebe kako bi što dostojnije predstavili svoj vrtić. Za razliku od prijašnjih godina, kada je osvojeno dosta atletskih medalja, s ove olimpijade okićeni  medaljom vratili su se samo nogometaši.  Male olimpijce tim je povodom primio Vladimir Domjanić, načelnik općine. Uz slatkiše i osvježavajuće sokove, sudionici olimpijade pričali su o svojim dojmovima sa samog natjecanja. Posebno ponosni bili su nogometaši koji su osvojili treće mjesto i brončanu medalju, ali svojim nastupom bili su zadovoljni  i ostali sudionici olimpijade koji se već sada vesele idućoj godini i sljedećoj olimpijadi za koju će se bolje pripremiti. Više pročitajte i pogledajte slike na sportzasve.hr.