Matija Pintarić iz Male Subotice (Benkovec) konačno je u konkurenciji od 35 vozačao osvojio prvo mjesto 7. kola  četvrte sezone XC lige na Dravi!  Matija je poznati kao strastveni biciklist u svojem kraju, ali sigurno samo rijetki znaju da vozi biciklističke utrke u organizaciji Brdsko-biciklističkog kluba ASI Varaždin. Njegovi dosadašnji rezultati od 1. kola su više nego odlični, spoznajom da mu je to tek prva godina takmičenja. U 1. kolu je završio na 9. mjestu sa vremenom od 29.14min, i u svim dosadašnjim utrkama ispod tog mjesta nije išao. U 4. kolu je oborio osobni rekord rezultatom 26.17 završivši na 2. mjestu. Konačno mu se sve poklopilo u 7. kolu gdje je u uzbudljivoj utrci sa vremenom od 26.18 pobijedio te ostavio drugoplasiranog vozača za jednu sekundu. Trenutno se nalazi na 6. mjestu sa jednim kolom manje od vozača plasiranih iznad sebe. Kakvi će mu plasmani biti u narednim kolima, možete pratiti preko web stranice www.bbk-asi.hr.