Općina Mala Subotica je u siječnju ove godine prijavila projekt izgradnje malonogometnog igrališta s umjetnom travom na Javni poziv za sufinanciranje izgradnje, građevinskog zahvata i opremanja športskih građevina u 2020. godini koji je objavio Središnji državni ured za šport. Ovih je dana objavljena odluka o prihvaćanju sufinanciranja projekta i to u iznosu od 271.682,64 kuna, dok ukupna procijenjena vrijednost radova koji će biti realizirani kroz ovu i sljedeću godinu iznosi 707.506,88 kuna.

Glavni projekt je izradila tvrtka Nord-ing d.o.o. iz Čakovca, a isti je usuglašen je s propozicijama Međunarodne nogometne federacije te time udovoljava provođenju športskih djelatnosti i održavanju službenih natjecanja. Dimenzije mini-pitch terena iznose 20×40 metara, a biti će smješten iza glavnog terena Nogometnog kluba Spartak Mala Subotica.