Sve dileme oko  prvaka 1. Međimurske malonogometne lige Đurkin riješene su u četvrtak, kada su zaostalu utakmicu 20. kola odigrali FORTUNA i MIP METAL. Posebna draž ove utakmice bila je i u činjenici da su se sastali aktualni prvaci malonogometne lige Francki –Joja (Fortuna)  i mogući novi  prvaci 1. MMNL Đurkin (MIP metal).  Veterani Fortune u utakmicu su ušli neopterećeni i ubrzo su prekrasnim pogotkom Zorana Grašića (petom) poveli. U prvom dijelu utakmice iskustvo je nadigralo mladost, no vratari obiju momčadi, Jalšovec i Rajf, bili su največi krivci  što gledatelji nisu vidjeli više pogodaka. U drugom dijelu uspjeli su metalci posložiti svoje redove te prvo izjednačiti (Murković), a potom i povesti (Radiković), s tim da kod rezultata 1:1 Radiković nije uspio realizirti  kazneni udarac sa 9 metara (zbog 6 akumuliranih prekršaja). Više na web stranici udruge "Sport za sve".