18.11.2010.
Posljednje novosti

Mladen Braniša – komunalni redar Općine Mala Subotica

Sa 1.6.2010. počeo je u Općini Mala Subotica djelovati komunalni redar. Nema fiksno radno vrijeme jer će tako njegov rad biti efikasniji – mještani ne znaju kad će naići komunalni redar. Mladen Braniša ima položen stručni ispit, 8 godina je u službi komunalnog redara u Općini Pribislavec. Postupat će se po zakonu i zasigurno će biti otpora od strane prekršitelja komunalnog reda, ali od toga se neće odstupati. Broj mobitela na koji ga možete dobiti je 099 336 1032.

28.06.2010.
Posljednje novosti

Mladen Braniša – komunalni redar Općine Mala Subotica

Sa 1.6.2010. počeo je u Općini Mala Subotica djelovati komunalni redar. Nema fiksno radno vrijeme jer je za mještane bolje da ne znaju kad će naići komunalni redar. Mladen Braniša ima položen stručni ispit, 8 godina je u službi komunalnog redara u Općini Pribislavec. Njegovi prvi dojmovi su da je u Općini M. Subotica dosta kaotična situacija, ali zajedničkom suradnjom će se najviše postići. Postupat će se po zakonu i zasigurno će biti otpora od strane prekršitelja komunalnog reda, ali od toga se neće odstupati. Broj mobitela će biti objavljen u Našem listeku, a fiksni kad se završi s opremanjem prostorije koju će koristiti komunalni redar jer se tamo uvodi nova telefonska linija. (više…)

Promjena veličine fonta
Kontrast