Kako je bilo i najavljeno, druga javna licitacija za parcele Zone poduzetništva Mala Subotica održana je 26.09.2008. s početkom u 10.00 sati. članovi Povjerenstva za provedbu natječaja o prodaji i svih ostalih radnji vezanih za Zonu poduzetništva Mala Subotica ispred općine su članovi Josip Šegović i Miroslav Kocijan, te predsjednica Povjerenstva Marija Halić. Javno nadmetanje provodila je predsjednica  Povjerenstva koja je nazočne detaljno upoznala s uvjetima objavljenog javnog nadmetanja, položajem građevinskog zemljišta i međama građevinskih parcela. Predsjednica je isto tako obavijestila da se parcele pod rednim brojem od 12 do 16 neće licitirati zbog tehničkih razloga nastalih radi projektiranja oborinskih voda te odgađa licitaciju spomenutih parcela za 10.10.2008. godine  s početkom od  10.00 sati.  Pošto su licitatori manjih parcela bili obaviješteni dan prije o odgodi, jedini ozbiljni zainteresirani za veće parcele bila je tvrtka Haix obuća d.o.o. koja je već i ranije kupila dva zemljišta u malosubotičkoj Zoni. S obzirom da su bile uplaćene četiri jamčevine za manje parcele, dva licitatora su ostavila jamčevine za sljedeće javno nadmetanje predviđeno 10. listopada, dok su preostala dvojica svoje jamčevine povukla.  Ovom drugom javnom nadmetanju se izlažu 9 građevinskih  parcela, a koje su navedene u javnom nadmetanju (izuzete parcele 12,13,14,15 i 16). Tako je tvrtka Haix obuća d.o.o. iz čakovca kupila još dvije parcele pod rednim brojem 5. i 6. ukupne površine 10.625m2, odnosno ukupne vrijednosti 1,168,750.00 kn.