Ante Žvorc pamtit će cijeli život Veliki petak, jer je tad ulovio kapitalca amura od 22 kg i 115cm! Na ribolov je došao u 14.00 sati, a samo nakon pola sata provedenih u ribičiji ulovio je na „bojilo“ domaće proizvodnje najvećeg kapitalca ikad ulovljenog na novoj grabi „Trate“ u Maloj Subotici, i to bez većih problema da ga izvuče na obalu. Vijest o ulovu se ubrzo proširila, pa se već ubrzo okupila masa ljudi kako bi vidjela ribetinu, dok su klinci iskoristili trenutak za slikanje. Prvotna namjera bila je puštanje amura natrag u vodu, ali ni nakon višesatnog pokušaja nisu uspjeli da ribu „ožive“, pa su bili primorani odnijeti je kući i pripremiti gozbu za cijelu ulicu. 23-godišnji Ante iz Male Subotice, zaljubljenik je u ribolov od malih nogu i ovo mu je najveći ulov do sad. Kako je krenula ribička priča, samo kilometar dalje riba je težila i više od 30kg sa dužinom preko 2 metra. No, Ante je nije htio ništa prepustiti slučaju pa su je odmah izmjerili i izvagali. Slike pogledajte pod opširnije.