Povod prijamu desetak malosubotičkih vatrogaskinja od strane općinskog načelnika Josipa Šegovića, bio je taj što su cure odličnim rezultatima osvojile putovanje na Državno natjecanje u Split koje se održava prvi vikend u listopadu ove godine. Načelnik općine pozdravio je sve prisutne malosubotičke vatrogaskinje i njihovu pratnju u liku predsjednika Mladena Jelenića te zapovjednika Miroslava Kocijanam, te im uputio iskrene čestitke na osvojenom prošlogodišnjem 2. mjestu u Zasadbregu koje ih je i odvelo na državno natjecanje, te 1. mjestu u konkurenciji od devet ekipa ove godine u Orehovici.
Isto tako im je zaželio da na državnom natjecanju u Splitu ostvare što bolji rezultat te da se prije svega dobro zabave. Riječ je na prijamu uputio i predsjednik DVD-a Mala Subotica Mladen Jelenić koje se zahvalio načelniku na upućenim riječima te organiziranom prijamu, te da se i dogodine nada ponovnom susretu i adekvatnoj pomoći od strane općine. Načelnik je svim prisutnim vatrogaskinjama u ime općine podijelio ruže te im još jednom čestitao na dosadašnjim uspjesima.