Walt Disney Pictures i Pixar Animation Studios u fantastičnoj komediji "Nebesa" (originalnog naziva "Up"), koju je režirao za Oscara nominirani redatelj Pete Docter ("čudovišta iz ormara"), gledatelje vode u daleka nebeska prostranstva na jednu od najzabavnijih pustolovina svih vremena. Film "Nebesa" prati poletnu priču o 78-godišnjem prodavaču balona Carlu Fredricksenu, koji napokon ispunjava svoj životni san o velikoj pustolovini kada zaveže tisuće balona za svoju kuću i odleti u divljine Južne Amerike. No, on prekasno otkriva da se na put ukrcala i njegova najveća noćna mora: pretjerano optimističan osmogodišnji izviđač imenom Russell. Njihovo putovanje u izgubljeni svijet, gdje će susresti neke neobične, egzotične i iznenađujuće likove, je puno urnebesa, emocija i divljih maštovitih pustolovina.
«Nebesa» se prikazuju u subotu 27.03. i u nedjelju 28.03. u 19 sati.