Objavljuje se zapisnik o analizi i ocjeni ponuda za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Mala Subotica sa pripadajućim tablicama analize:

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

ZAPISNIK O ANALIZI I OCJENI PONUDA ZA ZAKUP POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE NA PODRUČJU OPĆINE MALA SUBOTICA UNUTAR ZONE GRAĐENJA

Objavljuje se zapisnik o analizi i ocjeni ponuda za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Mala Subotica unutar zone građenja sa pripadajućim tablicama analize:

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

ZAPISNIK O ANALIZI I OCJENI PONUDA ZA PRODAJU POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE NA PODRUČJU OPĆINE MALA SUBOTICA

Objavljuje se zapisnik o analizi i ocjeni ponuda za prodaju poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Mala Subotica sa pripadajućim tablicama analize:

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Objavljuje se zapisnik sa javnog otvaranja ponuda za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske obavljen dana 19.11.2020. godine:

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

ZAPISNIK SA JAVNOG OTVARANJA PONUDA ZA ZAKUP POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE UNUTAR ZONE GRAĐENJA

Objavljuje se zapisnik sa javnog otvaranja ponuda za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske unutar zone građenja obavljen dana 19.11.2020. godine:

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

ZAPISNIK SA JAVNOG OTVARANJA PONUDA ZA PRODAJU POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE UNUTAR ZONE GRAĐENJA

Objavljuje se zapisnik sa javnog otvaranja ponuda za prodaju poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske obavljen dana 19.11.2020. godine:

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

OBAVIJEST O TERMINU JAVNOG OTVARANJA PONUDA ZA ZAKUP I PRODAJU POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE NA PODRUČJU OPĆINE MALA SUBOTICA

Obavještavamo sve zainteresirane da će se javno otvaranje ponuda pristiglih na

1. javni natječaj za davanje u zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Mala Subotica
  2. javni natječaj za davanje u zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Mala Subotica koje se nalaze unutar zone građenja
  3. javni natječaj za prodaju poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Mala Subotica.

održati dana 19.11.2020. godine (četvrtak) u 18.00 sati u Domu kulture u Maloj SuboticiGlavna 29, Mala Subotica. Na javnom otvaranju potrebno je dezinficirati ruke na ulazu, držati socijalnu distancu od minimalno 2 metra, a nošenje zaštitne maske za lice je OBAVEZNO tijekom cijelog postupka otvaranja. Sve osobe koje ulaze u dvoranu moraju upisati svoje kontakt podatke. Osobe koje imaju bilo koji od simptoma zaraze virusom COVID-19 (npr. šmrcanje, temperatura, kašalj, izostanak osjeta mirisa ili okusa, bol u mišićima, upala grla…), osobe koje su u izolaciji ili samoizolaciji, te osobe čiji su bliski kontakti zaraženi navedenim virusom ili se nalaze u izolaciji/samoizolaciji NE SMIJU prisustvovati javnom otvaranju. Osobama koje se neće držati navedenih epidemioloških mjera neće biti dozvoljeno prisustvovanje otvaranju ponuda jer nepridržavanjem mjera namjerno ugrožavaju zdravlje ostalih prisutnih.

Zapisnik sa javnog otvaranja bit će javno dostupan na općinskoj web stranici.

ZAKUP POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE

PRODAJA POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE

NATJEČAJ JE OBJAVLJEN 06.10.2020. TE JE OTVOREN DO 05.11.2020.

VAŽNA OBAVIJEST: Dana 28.10.2020. godine ispravljen je dokument Obrasci uz ponudu za prodaju poljoprivrednog zemljišta.docx te stoga molimo da ponovno preuzmete navedeni obrazac. Ispravak se odnosi na naziv općine koja provodi natječaj kao i na dan objave natječaja.