Nakon dvodnevnog nogometnog turnira NK “Spartak” pobjedom nad ekipom NK “Omladinac” Držimurec-Strelec rezultatom 1:0(gol je postigao Edi Lacković) u finalu turnira postao je pobjednik turnira.

Prvog dana Općinskog nogometnog turnira u subotu 05.07.2014. godine odigrane su dvije utakmice.

U prvoj utakmici turnira igrali su NK “EKO” Sveti Križ i NK “SPARTAK”. Utakmica je završila visokom pobjedom Spartaka rezultatom 7-1. Za Spartak Lacković Edi postigao je tri pogotka, Dario Sušec postigao je dva, a po jedan Fažon Josip i Emanuel Šegović. Počasni pogodak za EKO postigao je bivši Spartakovac Nikola Novak.
U drugoj utakmici snage su odmjerili NK “DINAMO” Palovec i NK “OMLADINAC” Držimurec-Strelec. Nakon vodstva Dinama od 2-0, igrači Omladinca smanjuju na 2-1 i pod kraj susreta postižu pogodak za izjednačenje. Jedanaesterci nakon utakmice donijeli su ekipi OMLADINCA pobjedu i plasman u finale Općinskog nogometnog turnira.