Palovski nogometni klub u nedjelju 9. siječnja u Društvenom domu Palovec održao je svoju redovnu godišnju skupštinu kojoj je prisustvovalo pedesetak članova kluba, načelnik općine Mala Subotica Vladimir Domjanić i predstavnici općinskih udruga. Skupština koju je vodio Stjepan Vugrinec, otvorena je minutom šutnje za sve preminule članove kluba koji su doprinjeli radu kluba.

Uvodnu riječ u izlaganju imao je predsjednik Ivan Kolarić koji je nazočnima podastrao informacije o radu kluba u 2010. te ambicije i planove za 2011. godinu. Izvještaje su podnijeli trener seniora Ivan Dominić i trener mlađih uzrasnih kategorija Marinko Juras te blagajnik kluba.

Nitko od gostiju nije imao nikakva pitanja niti primjedbe i sve točke su jednoglasno prihvaćene. Nakon izlaganja slijedilo je druženje uz jelo i piće koje su pripremili domaćini.