Poduzeće PLASTOMETALIK iz Male Subotice nabavilo je komplet dresova za najmlađe članove Nogometne škole Spartak iz Male Subotice. Simpatični mališani iz Male Subotice u novim dresovima, koje im je uručio Tihomir Vlašić, istrčali su u Palovcu gdje su nedavno igrali prijateljsku utakmicu protiv svojih vršnjaka iz Palovca. Iako im je ovo bila tek peta utakmica, a njihovi protivnici već se natječu u Međimurskoj ligi početnika, sobočki dječaci pokazali su puno više nego što se od njih očekivalo. Krajnji rezultat utakmice, koju je odlično sudila Martina Koprivec iz Palovca, bio je prijateljski tj. 2:2 kao što je to bilo i ponašanje igrača obiju momčadi prije, tijekom i nakon utakmice.

Treneri Bojan Cirkvenčić iz Dinama i Miro Grašić iz NŠ Spartak mogu biti ponosni na ono što su na terenu prikazali njihovi igrači. Ukoliko se sa najmlađima bude i dalje planski i kvalitetno radilo za budućnost nogometa u Maloj Subotici i Palovcu nema brige, pa će ljubitelji nogometa u našem kraju i dalje uživati u lijepim i zanimljivim utakmicama. Spartakovi mališani u novim će se dresovima najesen početi natjecati u ligi početnika, a  već je sada vidljivo da među njima ima onih koji će u doglednoj budućnosti nositi i dres prve ekipe. (Tekst i foto: Valentin Šipuš)