05.03.2013.
Posljednje novosti

Obavijest studentima

Iz Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Međimurske županije obavještavaju da studenti koji studiraju u Međimurskoj i Varaždinskoj županiji, …

a prijavili su se na poziv za subvencionirani prijevoz vlakom u akademskoj godini 2012./2013., od dana 01.03.2013. godine mogu koristiti subvenciju prilikom kupnje mjesečne karte za vlak.
Studenti koji studiraju u ostalim županijama karnet karte moći će podići u svojim općinama ili gradovima od petka 08.03.2013.godine.

07.02.2011.
Posljednje novosti

Obavijest studentima

Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i sport Međimurske županije obavještava studente koji su ostvarili pravo na subvencionirani prijevoz autobusom i vlakom za akademsku godinu 2010/11. da od srijede, 9. veljače 2011. u svojim općinama i gradovima Prelog i Mursko Središće mogu podići karte. Studentima koji žive na području grada čakovca karte će biti dostavljene na kućnu adresu. Karte mogu podići studenti ili njihovi roditelji (staratelji). (više…)